NASIL İADE YAPILIR

1- İadeye veya değişime göndermek istediğiniz paketi MNG kargo şirketine verip 275781478 anlaşma kodumuzu söylerek ücret ödemeden bizlere gönderebilirsiniz.

2- Paketiniz bizlere ulaştığında, siparişinizi kapıda ödemeli şekilde aldıysanız sizleri arayarak bir iban numarası alıp 14 iş günü içerisinde iadenizi gerçekleştireceğiz.

3- Paketiniz bizlere ulaştığında, siparişinizi kredi kartınız ile oluşturduysanız bizlere bir iban numarası vermenize gerek yoktur. Direkt ödeme yaptığınız kartınıza iadeniz gerçekleştirelecektir.
İade Prosedürü

Patirti.com

İade Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki 14 iş günü içerisindedir.

İade Ücretli midir?

İade talebiyle Patirti.com 'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

Yurt dışı gönderileri bu ücretlendirmeye dahil değildir, gönderi ücreti Patirti.com tarafına ait değildir.

Hangi Ürün/Ürünler İade Kapsamına Girer ?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı durumda iade kapsamına girmektedir

İnternet Sitesinden İade Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

En yakın MNG Kargo şubesine gidip, ürünleri Patırtı Tekstil A.Ş / patirti.com 'a karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

Firma Adı: Patırtı Tekstil A.Ş'dir.

Adres: Muslihittin Mah. - Mehmet Zekai Özbek Cad. - Zemin Kat - No:28/B-1 - Menteşe / MUĞLA

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?

MNG Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

Ürünleri MNG Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

İade işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Patirti.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Patirti.com ’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
Patirti.com Ekibi.